Repertuar na dzisiaj!

2D Dubbing.

występują: lya Maksimov/Michael Ryan/Yuriy Grom
reżyseria: Ilya Maksimov
gatunek: animacja przygodowy

Światowej sławy podróżnik i poszukiwacz przygód Guliwer zostaje ponownie zaproszony do krainy Liliputów, którą wcześniej ocalił przed wrogą flotą sąsiedniego kraju Blefuscu. Dochodzi jednak do nieporozumienia, bowiem mieszkańcy oczekują, że u ich bram stanie olbrzym wielkości solidnego budynku, który samym swoim wyglądem odstraszy każdego wroga. Nic jednak z tego, bowiem Guliwer jest zwyczajnego wzrostu i niczym się w tym względzie nie różni od pozostałych mieszkańców. Rozczarowany król wtrąca przybysza do lochu. Tymczasem niezwyciężona armada Blefuscu pod komendą jej żądnego podbojów dowódcy przygotowuje kolejną inwazję. Los pokojowej krainy leży teraz w rękach Guliwera, jego dzielnego mysiego kompana i nowo poznanej przyjaciółki. Do pokonania licznej armii wroga potrzebna będzie nie siła, a spryt.

ZWIASTUNY

2D Dubbing.

reżyseria: Adam Gunn
scenariusz: Fin Edquist / Gerhard Hahn
gatunek: przygodowy familijny

Wewnątrz magicznej księgi kryje się przejście do innego świata, w którym zwykła dziewczynka może stać się wielką bohaterką.

ZWIASTUNY

2D Dubbing.

występują: Gérard Darmon/Lou Lambrecht/Léo Lorléac'h
reżyseria: David Moreau
gatunek: komedia przygodowy familijny

Nastoletnia Inés i jej brat Alex znajdują lwiątko, któremu nadają imię King. Gdy okazuje się, że mały lew jest poszukiwany i grozi mu niebezpieczeństwo, rodzeństwo wpada na szalony plan – chcą mu pomóc wrócić do prawdziwego domu.

ZWIASTUNY

2D dubbing.

reżyseria: Mark A.Z. Dippé
scenariusz: Byron Kavanagh
gatunek: animacja przygodowy familijny

Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke’a i jego ludzkiej rodziny zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?

ZWIASTUNY

2D dubbing.

występują: Michael Cera/Ricky Gervais/Samuel L. Jackson
reżyseria: Mark Koetsier / Rob Minkoff
gatunek: animacja

Hank marzy o zostaniu samurajem, dlatego wybiera się na zamieszkaną tylko przez koty wyspę, by tam odbyć szkolenie.

ZWIASTUNY

2D.

gatunek: biografia

Oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Gdy Patryk dostaje ją od ks. Jana Kaczkowskiego, nie podejrzewa nawet, jak odmieni to jego życie.

ZWIASTUNY

2D.

występują: Jowita Budnik/ Leszek Lichota/ Bartłomiej Topa
reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
gatunek: wojenny

„Orlęta. Grodno ‘39” to dramatyczny obraz wojny z sowietami widziany oczami dwunastoletniego chłopca, Leona. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego, 1 września 1939 r. budynek jego szkoły zostaje zbombardowany przez niemieckie samoloty. Dla Leosia, Tadka, Eweliny oraz tysięcy polskich dzieci, rozpoczynająca się wojna stanie się szkołą przyspieszonego dojrzewania, konfrontacją z dramatyczną historią pisaną przez dorosłych.

ZWIASTUNY

2D Dubbing.

reżyseria: Martin Miehe-Renard
scenariusz: Jesper N. Christiansen
gatunek: familijny

Jedenastoletni Buster uwielbia swoje życie. Jest urodzonym optymistą, który wie, że czasem życie rzuca kłody pod nogi, ale przy odrobinie magii i dużej dawce miłości ostatecznie ze wszystkim można sobie poradzić. Zawsze chętnie pomaga młodszej kulejącej siostrze, rodzicom i swojemu dobremu przyjacielowi, panu Larsenowi, który tak jak Buster jest „mistrzem magii”. Tego lata chłopak ma nadzieję zostać gwiazdą pokazu talentów, ale jednocześnie ma całkiem sporo na głowie...

ZWIASTUNY

2D Dubbing.

występują: Sam Worthington/Zoe Saldana/Sigourney Weaver
reżyseria: James Cameron
scenariusz: James Cameron
gatunek: fantasy Science Fiction

Jake, sparaliżowany były komandos, zostaje wysłany na planetę Pandora, gdzie zaprzyjaźnia się z lokalną społecznością i postanawia jej pomóc.

ZWIASTUNY

2D.

występują: Małgorzata Kożuchowska/Artur Żmijewski/Anna Dymna
reżyseria: Tomasz Konecki
gatunek: komedia

Anna Sobańska (Małgorzata Kożuchowska) vel „Zołza”, „Królowa”, „Szekspir”. Dotychczasowy bilans życiowy: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek, 40 milionów widzów. Liczba osób, które nie widziały jej twórczości filmowej: hmmm – być może 2 lub 3. Liczba bohaterów, których wymyśliła: 186. Liczba dotychczasowych porażek w życiu osobistym i zawodowym: 0 (przynajmniej tak jej się wydaje). Nadchodzące załamania nerwowe: 1

ZWIASTUNY

2D Napisy.

reżyseria: Parker Finn
scenariusz: Parker Finn
gatunek: horror

Po tym jak dr Rose Cotter (Sosie Bacon) była świadkiem traumatycznego zdarzenia z udziałem pacjentki, zaczyna doświadczać przerażających zjawisk, których nie potrafi wyjaśnić. Kiedy wszechogarniające przerażenie zaczyna przejmować kontrolę nad jej życiem, Rose musi zmierzyć się z kłopotliwą przeszłością, aby przetrwać i uciec od strasznej rzeczywistości.

ZWIASTUNY

2D.

występują: Rafał Zawierucha / Anna Mucha / Justyna Karłowska
reżyseria: Patryk Vega
scenariusz: Patryk Vega
gatunek: biografia

Cała prawda o Patryku Vedze, najbardziej kontrowersyjnym reżyserze.

ZWIASTUNY

2D.

występują: Krystyna Przybylska / Jarosław Bieniuk / Oliwia Bieniuk
reżyseria: Michał Bandurski / Krystian Kuczkowski
scenariusz: Michał Bandurski / Krystian Kuczkowski
gatunek: dokumentalny

Wzruszająca opowieść o popularnej aktorce Annie Przybylskiej.

ZWIASTUNY

2D.

występują: Rossif Sutherland/Julia Stiles/Isabelle Fuhrman
reżyseria: William Brent Bell
scenariusz: David Coggeshall
gatunek: horror

Psychopatyczna morderczyni o wyglądzie dziecka podszywa się pod zaginioną dziewczynkę.

ZWIASTUNY

2D Napisy.

występują: Florence Pugh / Harry Styles / Chris Pine
reżyseria: Olivia Wilde
scenariusz: Katie Silberman / Carey Van Dyke

Lata 50. Gospodyni domowa mieszkająca z mężem w utopijnej, eksperymentalnej społeczności, zaczyna się niepokoić, że jego pełna przepychu firma może skrywać niepokojące tajemnice.

ZWIASTUNY


Cennik


Ulgowy 2D 3D
Normalny 24.00zł 26.00zł
Ulgowy 21.00zł 23.00zł
Promocyjny poniedziałek 20.00zł 22.00zł
Tani wtorek 20.00zł 22.00zł
Rodzinny z Kartą Dużej Rodziny 21.00zł 23.00zł
Normalny weekend 27.00zł 29.00zł
Ulgowy weekend 24.00zł 26.00zł
Rodzinny z Kartą Dużej Rodziny weekend 24.00zł 26.00zł
s

Kalendarz


< >