Różyczka 2 od 20.10

reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
scenariusz: Maciej Karpiński, Agatha Dominik

Eurodeputowana Joanna Warczewska, córka wybitnego pisarza, jest u szczytu życiowego powodzenia. Jej świetnie rozwijającą się polityczną karierę i rodzinne szczęście w jednej chwili burzy zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż. Kiedy los daje jej nową życiową szansę, dosięga ją kolejny cios. Ktoś wysyła jej zdjęcia i dokumenty podważające jej rodzinne więzi i sugerujące, że jej matka w przeszłości współpracowała z SB. Joanna postanawia na własną rękę przeprowadzić historyczne śledztwo i rozwikłać zagadkę kładącą się cieniem na jej rodzinie. To, co odkryje nie tylko każe jej zupełnie inaczej spojrzeć na swoją matkę, ale sprawi, że będzie musiała odnaleźć własną tożsamość. Joanna będzie zmuszona sama stawić czoła szantażyście i dokonać wyboru, który na zawsze zmieni jej życie.

ZWIASTUNY

Chłopi od 13.10

reżyseria: DK Welchman, Hugh Welchman
scenariusz: DK Welchman, Hugh Welchman

Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. 

ZWIASTUNY

Czas krwawego księżyca od 20.10

reżyseria: Martin Scorsese
scenariusz: Eric Roth, Martin Scorsese

Gdy na terenie zamieszkiwanym przez Osagów odkryta zostaje ropa naftowa, członkowie plemienia zaczynają ginąć lub umierać z nieznanych przyczyn. Sprawa ta przykuwa uwagę FBI i J. Edgara Hoovera.

ZWIASTUNY

Marvels od 10.11

reżyseria: Nia DaCosta
scenariusz: Megan McDonnell, Nia DaCosta

ZWIASTUNY

Psi Patrol. Wielki Film od 13.10

reżyseria: Cal Brunker
scenariusz: Cal Brunker, Bob Barlen

SEANSE PRZEDPREMIEROWE

01.10 oraz 7-08.10


W sequelu filmu w Adventure City wyląduje magiczny meteor, który da szczeniakom z Psiego patrolu super moce. Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. Ale sprawy przybiorą gorszy obrót, gdy arcy-rywal piesków, Humdinger, ucieknie z więzienia i połączy siły z szalonym naukowcem, aby ukraść super moce dwóm złoczyńcom. Los Adventure City wisi na włosku, więc dzielny patrol będzie musiał wkroczyć do akcji i powstrzymać super złoczyńców, zanim będzie za późno, a Skye będzie musiała nauczyć się, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.

ZWIASTUNY

Zielona granica od 06.10

występują: Jalal Altawil, Maja Ostaszewska, Behi Djanati Atai
reżyseria: Agnieszka Holland
scenariusz: Maciej Pisuk, Gabriela Łazarkiewicz-Sieczko

Psycholożka postanawia dołączyć do aktywistów wspierających uchodźców przebywających na polsko-białoruskiej granicy.

ZWIASTUNY

Sposób na ducha od 20.10

występują: Stephen Fry, Hugh Laurie, Freddie Highmore
reżyseria: Kim Burdon
scenariusz: Giles New, Keiron Self

Amerykańska rodzina wprowadza się do londyńskiej posiadłości nawiedzanej przez ducha Sir Simona De Canterville'a od 300 lat. 

ZWIASTUNY

Ania z zielonego wzgórza od 03.11

występują: Rezija Kalnina, Talivaldis Lasmanis, Maria Kulikovskaya
reżyseria: Uldis Cipsts
scenariusz: Velta Birze

„Moje życie jest prawdziwym cmentarzem nadziei” – mawia rudowłosa Ania. Przynajmniej do czasu, gdy trafia do domu Maryli i Mateusza, starszego rodzeństwa, które zapragnęło adoptować chłopca. Przyjazd Ani nazwali straszną pomyłką władz sierocińca. Energiczna, pomysłowa i niekiedy teatralna Ania szybko zdobywa serce Mateusza, ale Maryla jest wobec niej bardziej surowa. W końcu to się zmieni. Ania będzie miała prawdziwy dom pełen miłości i przyjaźni.

ZWIASTUNYCennik


Bilety 2D 3D
Normalny 25.00zł 27.00zł
Ulgowy 22.00zł 24.00zł
Promocyjny poniedziałek 21.00zł 23.00zł
Tani wtorek 21.00zł 23.00zł
Rodzinny z Kartą Dużej Rodziny 22.00zł 24.00zł
Normalny weekend 28.00zł 30.00zł
Ulgowy weekend 25.00zł 27.00zł
Rodzinny z Kartą Dużej Rodziny weekend 25.00zł 27.00zł