Repertuar na dzisiaj!

2D napisy.

występują: Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis
reżyseria: Tim Miller
gatunek: Science Fiction

Sarah Connor powraca, aby chronić dziewczynę imieniem Dani przed nowym Terminatorem Rev-9.


Piątek - 2019-11-15

13:50
Sala C
18:15
Sala C
ZWIASTUNY

.

występują: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer
reżyseria: Joachim Rønning
gatunek: fantasy familijny

Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach "Czarownicy". Już wiemy co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.


Piątek - 2019-11-15

14:00
Sala B
ZWIASTUNY

2D Dubbing.

reżyseria: Will Becher, Richard Phelan
gatunek: animacja komedia przygodowy

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona  niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?


Piątek - 2019-11-15

14:10
Sala A
16:10
Sala B
ZWIASTUNY

2D.

występują: Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Maciej Zakościelny
reżyseria: Marcin Głowacki
gatunek: dramat obyczajowy

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa, kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?


Piątek - 2019-11-15

15:45
Sala D
ZWIASTUNY

2D lektor.

występują: Ashley Bratcher, Brooks Ryan, Robia Scott
reżyseria: Chuck Konzelman, Cary Solomon
gatunek: dramat

Kierowniczka kliniki aborcyjnej zmienia swój światopogląd o 180 stopni.


Piątek - 2019-11-15

16:00
Sala A
18:00
Sala B
ZWIASTUNY

2D napisy.

występują: Bill Pullman, Lotte Verbeek, James Bloor
reżyseria: Łukasz Kośmicki
gatunek: sensacyjny

Początek lat sześćdziesiątych. U szczytu kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch, mający powstrzymać konflikt nuklearny.


Piątek - 2019-11-15

16:15
Sala C
20:30
Sala C
ZWIASTUNY

2D napisy.

występują: Ewan McGregor, Rebecca Ferguson, Kyliegh Curran
reżyseria: Mike Flanagan
gatunek: horror

Minęło wiele lat od czasu wydarzeń, które rozegrały się w "Lśnieniu". Dorosły już Dan Torrence spotyka dziewczynkę, która przejawia podobne do niego zdolności. Stara się ją chronić przed kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować nieśmiertelność.


Piątek - 2019-11-15

17:45
Sala D
20:40
Sala D
ZWIASTUNY

2D.

występują: Piotr Witkowski, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska
reżyseria: Michał Węgrzyn
gatunek: biografia

Poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.


Piątek - 2019-11-15

18:10
Sala A
20:45
Sala A
ZWIASTUNY

2D.

występują: Bartosz Bielenia, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel
reżyseria: Jan Komasa
gatunek: obyczajowy

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki chłopak zostaje warunkowo zwolniony, a następnie skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Zamiast tego jednak, popychany niemożliwym do spełnienia marzeniem, Daniel kieruje się do miejscowego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Kiedy, pod nieobecność duchownego, niespodziewanie nadarza się okazja, chłopak wykorzystuje ją i w przebraniu księdza zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Od początku jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje wśród mieszkańców, szczególnie w oczach surowej kościelnej Lidii. Z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego księdza zaczynają poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która wstrząsnęła lokalną społecznością kilka miesięcy wcześniej. Tymczasem w miasteczku pojawia się dawny kolega Daniela z poprawczaka, a córka kościelnej, Marta, coraz mocniej zaczyna kwestionować duchowość młodego księdza. Wszystko to sprawia, że chłopakowi grunt zaczyna palić się pod nogami. Rozdarty pomiędzy sacrum i profanum bohater znajduje jednak w swoim życiu nowy, ważny cel. Postanawia go zrealizować, nawet jeśli jego tajemnica miałaby wyjść na jaw...


Piątek - 2019-11-15

20:15
Sala B
ZWIASTUNY


Cennik


Ulgowy 2D 3D
Normalny 22.00zł 24.00zł
Ulgowy 19.00zł 21.00zł
Promocyjny poniedziałek 19.00zł 21.00zł
Tani wtorek 18.00zł 20.00zł
Rodzinny 19.00zł 21.00zł
Normalny weekend 24.00zł 26.00zł
Ulgowy weekend 21.00zł 23.00zł

Kalendarz


< >