Repertuar na dzisiaj!

2D.

występują: Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka, Magdalena Lamparska
reżyseria: Marcin Ziębiński
scenariusz: Adam Guz / Piotr Starzak
gatunek: dramat

Karolina (Katarzyna Zawadzka) pracuje w banku, jest energiczna, pewna siebie, przebojowa. Kiedy w jej ręce wpada najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich, kobieta otrzymuje wielką szansę, żeby się wykazać. Mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Jan (Jan Frycz) jest szarą eminencją krajowej finansjery. W swoim telefonie ma kontakty do prezesów największych banków w Polsce. Jego cyniczne pomysły i decyzje, z dnia na dzień, wpływają na gospodarkę i losy setek tysięcy osób. Takich jak Artur (Rafał Zawierucha) – ambitny szef firmy IT, który, by rozwijać działalność, decyduje się na opcje walutowe. Jego wspólnikiem jest Mateusz (Antoni Królikowski), który marzy o niezależności, własnym lokum i upragnionej wyprowadzce od teściów. Choć młode małżeństwo pozostaje nieufne wobec proponowanych przez banki rozwiązań, to przyparte do muru daje się wciągnąć w finansową pułapkę. Wkrótce losy bohaterów po obu stronach barykady splotą się w pętli wstrząsających wydarzeń, których przebieg ujawni szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego. A gdy skończą się wszystkie racjonalne rozwiązania, bohaterom pozostaną już tylko najbardziej dramatyczne wybory.


Sobota - 2020-10-31

13:00
Sala C
KUP BILET
REZERWACJA
17:45
Sala D
ZWIASTUNY

2D.

reżyseria: Sean McNamara
scenariusz: Scott Bindley
gatunek: familijny

Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w razie jakichkolwiek sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych i przejmuje kontrolę nad częstotliwościami słyszanymi tylko przez koty i psy.


Sobota - 2020-10-31

13:15
Sala B
KUP BILET
REZERWACJA
14:00
Sala A
KUP BILET
REZERWACJA
16:00
Sala A
ZWIASTUNY


2D Dubbing.

występują: Dixie Egerickx, Colin Firth, Julie Walters
reżyseria: Marc Munden
scenariusz: Jack Thorne
gatunek: dramat fantasy familijny

Osierocona Mary Lennox zostaje odesłana pod opiekę swojego wiecznie nieobecnego wuja. Dziewczynka pozostawiona sama sobie, odkrywa w pobliżu domu magiczny ogród, skryty za wysokim murem.


Sobota - 2020-10-31

13:30
Sala D
KUP BILET
REZERWACJA
15:20
Sala C
ZWIASTUNY

2D Dubbing.

reżyseria: Matteo Garrone
scenariusz: Matteo Garrone / Massimo Ceccherini
gatunek: fantasy

Pewnego dnia w ręce poczciwego stolarza o imieniu Gepetto wpada kawałek drewna. Mężczyzna od samego początku czuje, że w tym z pozoru martwym przedmiocie kryje się jakaś magiczna siła. Postanawia wystrugać z niej postać chłopca. Niespodziewanie stworzona przez niego figurka ożywa – potrafi mówić, śmiać się, skakać i biegać. Gepetto nadaje mu imię: Pinokio i zaczyna troszczyć się o niego jak o własnego syna. Drewniany chłopczyk jest tak zafascynowany otaczającym go światem, który widzi po raz pierwszy na oczy, że przestaje słuchać dobrych rad opiekuna. Wiedziony ciekawością, Pinokio wyrusza w podróż pełną przygód, niebezpieczeństw i życiowych lekcji. Na swojej drodze spotyka magiczną wróżkę, olbrzymiego ślimaka, zwierzęta mówiące ludzkim głosem, a nawet zwiedza ogromny brzuch wieloryba. Jego śladami wyrusza zaniepokojony Gepetto. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie.


Sobota - 2020-10-31

15:30
Sala B
ZWIASTUNY

2D Dubbing.

reżyseria: Walt Dohrn
gatunek: animacja komedia

Królowa Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.


Sobota - 2020-10-31

15:45
Sala D
ZWIASTUNY


2D.

występują: Maciej Musiałowski, Eryk Kulm jr, Tomasz Włosok
reżyseria: Michał Wnuk
scenariusz: Michał Wnuk / Kaja Krawczyk-Wnuk
gatunek: obyczajowy

Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. 


Sobota - 2020-10-31

17:45
Sala C
TYLKO W KASIE
REZERWACJA WYŁĄCZONA
ZWIASTUNY

2D.

reżyseria: Jacob Chase
scenariusz: Jacob Chase
gatunek: horror

Zdesperowana matka toczy walkę o życie i duszę swojego syna, po którego rękę wyciąga przerażająca istota z równoległej rzeczywistości.


Sobota - 2020-10-31

18:00
Sala A
20:15
Sala B
ZWIASTUNY


2D.

reżyseria: Zoe Lister-Jones
scenariusz: Zoe Lister-Jones
gatunek: horror fantasy

Główną bohaterką filmu jest Lilith, która wraz z matką przeprowadza się do Los Angeles, gdzie zamieszka wraz ze swoim ojczymem. W nowym liceum dziewczyna zaprzyjaźnia się z trzema koleżankami, z którymi zaczyna eksperymentować z czarami. 


Sobota - 2020-10-31

18:15
Sala B
20:30
Sala A
ZWIASTUNY


2D.

występują: Małgorzata Kożuchowska, Philippe Tłokiński, Ida Nowakowska
reżyseria: Michał Kondrat
scenariusz: Michał Kondrat
gatunek: dramat

W czasie wizyty u znajomych, Fulla Horak (Małgorzata Kożuchowska) poznaje kobietę, której niezachwiana wiara w Boga robi na wszystkich ogromne wrażenie. Spotkanie to odciska piętno na Fulli i zmusza ją do duchowych poszukiwań i powrotu do wartości, które odrzuciła przed laty. Pewnej nocy, pogrążona w modlitwie Fulla doświadcza objawienia. 


Sobota - 2020-10-31

19:45
Sala C
TYLKO W KASIE
REZERWACJA WYŁĄCZONA
ZWIASTUNY

2D.

występują: Piotr Trojan, Agata Kulesza, Jan Frycz
reżyseria: Jan Holoubek
gatunek: dramat

Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego.


Sobota - 2020-10-31

20:00
Sala D
TYLKO W KASIE
REZERWACJA WYŁĄCZONA
ZWIASTUNYCennik


Ulgowy 2D 3D
Normalny 22.00zł 24.00zł
Ulgowy 19.00zł 21.00zł
Promocyjny poniedziałek 18.00zł 21.00zł
Tani wtorek 18.00zł 21.00zł
Rodzinny 19.00zł 21.00zł
Normalny weekend 23.00zł 26.00zł
Ulgowy weekend 20.00zł 23.00zł

Kalendarz


< >