Repertuar na dzień: 2019-11-09 | Sobota

2D Dubbing.

reżyseria: Will Becher, Richard Phelan
gatunek: animacja komedia przygodowy

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona  niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?


Sobota - 2019-11-09

14:00
Sala A
KUP BILET
REZERWACJA
16:40
Sala B
KUP BILET
REZERWACJA
18:15
Sala C
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY

2D Dubbing.

reżyseria: Eric Tosti
gatunek: animacja przygodowy familijny

Mały Willy przez przypadek trafia na niezwykłą planetę, na której poznaje Ufika - niesfornego psotnika, z którym połączy go wielka przyjaźń i fantastyczna przygoda.


Sobota - 2019-11-09

14:15
Sala C
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY

2 D dubbing.

reżyseria: Conrad Vernon, Greg Tiernan
gatunek: animacja familijny

Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku, a także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości…


Sobota - 2019-11-09

14:45
Sala B
KUP BILET
REZERWACJA
16:15
Sala C
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY

2D .

występują: Dawid Ogrodnik, Piotr Adamczyk, Wiktoria Gorodeckaja
reżyseria: Maciej Pieprzyca
gatunek: biografia

Wbrew wszelkim przeciwnościom losu i własnym ograniczeniom Mietek Kosz zostaje wirtuozem fortepianu. Jednak okrzykniętemu geniuszem chłopakowi oszałamiająca kariera nie daje szczęścia.


Sobota - 2019-11-09

15:20
Sala D
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY

2D napisy.

występują: Bill Pullman, Lotte Verbeek, James Bloor
reżyseria: Łukasz Kośmicki
gatunek: sensacyjny

Początek lat sześćdziesiątych. U szczytu kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch, mający powstrzymać konflikt nuklearny.


Sobota - 2019-11-09

16:00
Sala A
KUP BILET
REZERWACJA
17:45
Sala D
KUP BILET
REZERWACJA
20:30
Sala B
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY

2D.

występują: Bartosz Bielenia, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel
reżyseria: Jan Komasa
gatunek: obyczajowy

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki chłopak zostaje warunkowo zwolniony, a następnie skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Zamiast tego jednak, popychany niemożliwym do spełnienia marzeniem, Daniel kieruje się do miejscowego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Kiedy, pod nieobecność duchownego, niespodziewanie nadarza się okazja, chłopak wykorzystuje ją i w przebraniu księdza zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Od początku jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje wśród mieszkańców, szczególnie w oczach surowej kościelnej Lidii. Z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego księdza zaczynają poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która wstrząsnęła lokalną społecznością kilka miesięcy wcześniej. Tymczasem w miasteczku pojawia się dawny kolega Daniela z poprawczaka, a córka kościelnej, Marta, coraz mocniej zaczyna kwestionować duchowość młodego księdza. Wszystko to sprawia, że chłopakowi grunt zaczyna palić się pod nogami. Rozdarty pomiędzy sacrum i profanum bohater znajduje jednak w swoim życiu nowy, ważny cel. Postanawia go zrealizować, nawet jeśli jego tajemnica miałaby wyjść na jaw...


Sobota - 2019-11-09

18:00
Sala A
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY

.

występują: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer
reżyseria: Joachim Rønning
gatunek: fantasy familijny

Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach "Czarownicy". Już wiemy co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.


Sobota - 2019-11-09

19:45
Sala D
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY

2D napisy.

występują: Jay Jay Warren, Cody Kostro, Sofia Happonen
reżyseria: Frank Sabatella
gatunek: horror

Zło zagnieżdża się w szopie obok domu Stana. Wraz z przyjacielem ściągają do niej swoich największych wrogów.


Sobota - 2019-11-09

20:20
Sala C
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY


Cennik


Ulgowy 2D 3D
Normalny 22.00zł 24.00zł
Ulgowy 19.00zł 21.00zł
Promocyjny poniedziałek 19.00zł 21.00zł
Tani wtorek 18.00zł 20.00zł
Rodzinny 19.00zł 21.00zł
Normalny weekend 24.00zł 26.00zł
Ulgowy weekend 21.00zł 23.00zł

Kalendarz


< >