Repertuar na dzień: 2019-03-15 | Piątek

Czas trwania: 85 min.

reżyseria: Ben Stassen, Vincent Kesteloot
gatunek: animacja

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgno­wana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez groma­dę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo war­czeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.


Piątek - 2019-03-15

09:00
Sala B
KUP BILET
REZERWACJA
09:30
Sala A
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY

Czas trwania: 96 min.

reżyseria: Charles Martin Smith
scenariusz: W. Bruce Cameron, Cathryn Michon
gatunek: familijny

Pies wyrusza w długą, pełną przygód drogę, aby odnaleźć swojego właściciela.


Piątek - 2019-03-15

12:00
Sala B
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY

Czas trwania: 103 min.

występują: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Danuta Stenka
reżyseria: Sam Akina, Michał Chaciński
gatunek: komedia romantyczna

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.


Piątek - 2019-03-15

13:00
sala C
KUP BILET
REZERWACJA WYŁĄCZONA
ZWIASTUNY

.

reżyseria: Dean DeBlois
gatunek: animacja przygodowy familijny

Gdy Czkawka zmaga się zadaniami wodza Berk, Szczerbatek trafia na trop tajemniczej smoczycy.


Piątek - 2019-03-15

14:00
Sala A
KUP BILET
REZERWACJA
16:15
Sala A
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY

.

reżyseria: Hélène Giraud,Thomas Szabo
gatunek: animacja komedia przygodowy

Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.


Piątek - 2019-03-15

15:00
sala C
KUP BILET
REZERWACJA
16:00
Sala B
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY

Czas trwania: 138 min.

występują: Angie Cepeda, Agnieszka Dygant, Aleksandra Grabowska
reżyseria: Patryk Vega
gatunek: sensacyjny

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.


Piątek - 2019-03-15

19:15
sala C
KUP BILET
REZERWACJA
ZWIASTUNY


Cennik


Ulgowy 2D 3D
Normalny 20.00zł 22.00zł
Ulgowy 17.00zł 19.00zł
Promocyjny poniedziałek 17.00zł 19.00zł
Tani wtorek 16.00zł 18.00zł
Rodzinny 17.00zł 19.00zł
Normalny weekend 22.00zł 24.00zł
Ulgowy weekend 19.00zł 21.00zł

Kalendarz


< >